WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Yazılımlar Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Konusunda Bizi Tercih Etmeniz Için Gerekli Maddeleri Aşağıda Sıralıyoruz.

Web Tasarımında En İyi Hizmet
Sizlere ulaştırmış olduğumuz hizmetin en iyi web tasarımı fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Düşük fiyatlar ile en iyi hizmete sizi ulaştırarak, müşteri memnuniyetinin üst seviyede kalmasını hedefliyoruz. Dilerseniz hizmet detaylarımızı okuyarak, web tasarımınızın yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Web Tasarımında Olması Gerekenler
Tasarım işlemi yapılırken ilk olarak daima siteye giriş yapacak olan kitle düşünülmelidir. Onlar siteye girdiklerinde son derece rahat hareket ederek, işlem yapabiliyor olmalıdır. Kategorilerin ona göre ayarlanmış olması, giriş işlemlerinin, geçişlerin ona göre düzenlenmiş olması şarttır. web sitesi tasarımı büyük ölçüde kitleye göre hareket ederek, memnun kalınabilecek tasarımlar yapmaktadır. Firmamız, tam manasıyla sizin taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak olduğundan, tasarım için bizi tercih edebilirsiniz.
İkinci olarak mutlaka SEO uyumlu bir web sitesi yapılmalıdır. Günümüzde Google’da pek çok site ile rekabet halinde olacaksınız. Sitenizin bu rekabet için uygun olarak kodlanmış olması önemlidir. Bu talebinizi gerçekleştirmek adına web design aşamasını SEO’yu düşünerek gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizin önüne geçmeniz, özellikle E-ticaret siteleri için çok büyük avantaj sağlayacaktır.

 

Web Tasarımında Farkımız
Her şeyden önemlisi, web sitenizde farkınızı ortaya koymaktır. Sizlere sunduğumuz günlük, haftalık, aylık ticari ziyaretçi analiz yazılımları ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kredi hesaplama modülü, gelişmiş filtreleme sistemi gibi pek çok özellik ile responsive tasarım yaparak, hizmet veriyoruz.

 

Destek
Sahil Medya, firmanız için en son teknolojileri kullanarak hazırladığı web tasarımlarıyla, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Sizleri sürpriz maliyetler ile uğraştırmaz, arayıp ulaşamamak ve destek alamamak gibi kabuslardan kurtarır. Hosting, e-mail, güvenlik ve güncelleme ihtiyaçlarınızı hızla çözüme ulaştırır. Web tasarımınızda istediğiniz her türlü revizyonu proje aşamasında gerçekleştirir.

 

Yeni Web Tasarımınızla Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olmak
Web sitenizin yeni web tasarımınızla yayın hayatına başladıktan sonra şüphesiz en önemli konulardan biri arama motorlarında üst sıralarda çıkmaktır. Web sitenizin yeni web tasarımıyla arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için tüm detaylara dikkat edip en uygun kodlamayı yapıyoruz.

 

Sunucu (Hosting Ve E-Mail)
Sahil Medya sunucularında kendi müşterileri haricindeki web sitelerine yer yoktur. Sadece Sahil Medya müşterilerine hizmet vermektedir, bu da web sitenizin ve e-maillerinizin çok daha güvenli, hızlı çalışmasına olanak sağlamaktadır.

 

Güvenlik
Web sitenizi dışarıdan gelecek olan saldırılara karşı en iyi teknolojileri, kullanım kolaylığını dikkate alarak sağlıyoruz. Böylelikle istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz.

 

Özgün Web Tasarım
Firmanızın web tasarımı konusunda sizi dinleyerek deneyimli ekibimizle birlikte genel beğeni kazanmış kurumsal web tasarımları oluşturuyoruz. Özgün web tasarımlarımız firmanızın kurumsal konseptine uygun şekilde hazırlanır.

 

Danışmanlık
Günümüzde internet teknolojileri büyük bir hızla yenilenmektedir. Firmanızın web sitesinin bu değişime ve gelişime ayak uydurabilmesi için gerekli planlamayı yapıyoruz. Web tasarımınız konusunda da size sürekli yeni önerilerde bulunuyoruz.